🇵🇱 15. POLISH OPEN 🇵🇱


Jesenné medailobranie v ŠŠK pokračuje v plnej sile 💥👌💪🏻 V rekordnej konkurencii 31 krajín, 196 klubov a 1917 štartov sme sa ako klub umiestnili na 3. priečke a so ziskom 5 zlatých 4 strieborných a 4 bronzových medailí sme sa stali najúspešnejším klubom zo SR 🇸🇰 💥😍 Historické tabuľky opäť prepisoval talentovaný člen @narodnesportovecentrum ROMAN HRČKA, ktorý sa s veľkou pravdepodobnosťou stal aj najúspešnejším reprezentantom celého turnaja! V Poľsku nastúpil v troch vekových kategóriách, pričom ziskom dvoch zlatých medailí (kata junior + U21) a jednej striebornej medaily (kata seniori) dokázal, že v juniorskom veku má nielen nadpriemernú výkonnosť, ale i kondičku, keď si v troch kategóriách zacvičil až 11 víťazných KATA!!!

🎩 klobúk dolu a palec hore 👍

O fantastické zážitky sa postarali aj naši zápasníci, kde ziskom dvoch medailí taktiež ovládli šampionát! Malik Bagaev – 🥇 juniori +76 kg a 🥈 juniori OPEN Marek Šimun – U21 -75 kg a 🥉 seniori -75 kg 👏👏👏

Ďakujeme 🤝 za podporu tým, bez ktorých by to nešlo: @bagaev__m tréner kumite A @_janus_ka777 trénerka kata B @bratislavapetrzalka @slovakkarateunion @bratislava.sk @bratislavsky_kraj @rieker_official @henkel

Celkové výsledky našich na turnaji:
    1. miesto:
    Okoličányová Rebeka – kata 11 ročné
    Hrčka Roman – kata U21
    Hrčka Roman – kata juniori
    Bagaev Malik – kumite juniori +76 kg
    Šimun Marek – kumite U21 -75 kg
    2. miesto:
    Bábel Branislav – kata 10 roční
    Fingerland Alex – kata 8 roční
    Bagaev Malik – kumite juniori OPEN
    Hrčka Roman – kata seniori
    3. miesto:
    Stuška Samuel – kata 11 roční
    Žbodák Timotej – kumite juniori OPEN
    Šimun Marek – kumite seniori -75 kg
    Takáčová Tereza – kata U21
    5. miesto:
    Bábel Branislav – kata 11 roční
    Kuklová Hana – kumite -55 kg
    Ďalšie umiestnenia:
    9. miesto – Gyulaffy Peter – kata kadeti
    9. miesto – Richard Šlehofer – kata juniori
    9. miesto – Richard Šlehofer – kata U21
    11. miesto – Vaňušaniková Jana – kata seniorky
    15. miesto – Tereza Takáčová – kata seniorky
    17. miesto – Cisár Samuel – kata kadeti
    33. miesto – Richard Šlehofer – kata seniori

Zdroj niektorých fotiek: polishopenwkf