Tretia a posledná časť nášho tréningového tripu. Ale ako sa hovorí – to najlepšie na KONIEC!!!

Môj osobný návrat do Tottori mal v sebe viac ako len trénovať… Túžila som pokloniť sa hrobu Yoshimi Inoueho, uctiť si jeho pamiatku a osobne mu poďakovať do karatistického neba z miesta jeho posledného odpočinku…. R.I P.

Ale Tottori sa nám odvďačilo viac ako sme čakali… každý deň 4 hodinové tréningy s celosvetovou špičkou karate. Mie Nakayama & Rika Usami ako aj top tímy celého sveta… Kumiťáci si tiež prišli na svoje – Kameyama už prijal pozvanie na Slovensko 🙂 TOP!!!

Ale toto mestečko nám učarovalo aj nenapodobiteľným kapsulovým hotelom, unikátnym pieskovým múzeom, japonskými záhradami, bicyklami, jedlom, morom…smiechom, a nakoniec aj úspechom…

Na 1st InoueHa World Cup sme sa spomedzi 13 zúčastnených krajín a 468 súťažiacich priniesli z krajiny vychádzajúceho slnka spolu 6 medailí!!!

1. miesto: Kristína Macková – kata masters
3. miesto: Ladislav Kotek – kumite masters
3. miesto: Roman Hrčka – kata kadeti
3. miesto: Dárius Duhan – kata juniori
3. miesto: Marek Šimun – kumite juniori
3. miesto: Dominka Bogárová + Tereza Spálová – kumite tímy

Je úžasné mať okolo seba ľudí, vďaka ktorým sú chvíle tými pravými a cieľom je cesta… a toto vážení a milí bola CESTA ROKA 2018!!!

JAPONSKO – ĎAKUJEME/ARIGATO
    Obrovská vďaka všetkým, bez ktorých by tento trip roka nebol možný!!! ďakujem Dominike Bogárovej za úžasné a komplexné video, ktoré hovorí za všetko!!!