Skúšky technickej vyspelosti 2022


? rekordných 123 páskujúcich karatistov v ŠŠK Bratislava ?

Vo štvrtok 23.6.2022 organizoval náš klub skúšky technickej vyspelosti, ktoré sa vďaka podpore Petržalka, Bratislava – hlavné mesto SR, Bratislavský kraj stali tou najväčšou akciou roka 2022.

Viac ako 350 zúčastnených tak okrem slávnostnej ceremónie a páskovania najmenších bolo svedkami úspešného projektu “ODMEŇ SA OPASKOM!” ?? tento projekt finančne podporili:

Bratislavský kraj – najlepšie miesto pre život, Petržalka – miesto, kde to žije a Bratislava – hlavné mesto SR

Prísni skúšobní komisári, odhodlané deti, žiaci, mládež, ale prví krát aj dospelí… pot, sústredenie, osobné maximá. Odmena? Dosiahnutie celoročného cieľa = vytrvať a nevzdať sa, no najmä sa hýbať a patriť do klubu. Mať niekoho, kto Ťa posunie, odhalí aj tie najskrytejšie schopnosti a naučí Ťa nevzdať sa! Mať svoj klub, kde môžeš VOĽNÝ ČAS… zmysluplne…. To všetko je skryté za „páskovaním“.

Vďaka podpore Bratislava – hlavné mesto SR Bratislava – hlavné mesto SR a Bratislavský kraj Bratislavský kraj a MČ Petržalka Petržalka sme zorganizovali dokonalú akciu s rekordným počtom 123 páskujúcich karatistov!!! Ocenili sme TOP rodičov klubu, TOP klubových influencerov a taktiež našich nepostrádateľných TOP trénerov klubu. Našli sme OBJAV roka, TALENT roka a KARATISTOV roka v KATA aj v KUMITE za rok 2022.

Ocenili sme našu neprekonateľnú Silvinku za najlepší ŠŠK Office ?

Akciu sme zorganizovali v nádhernom prostredí Monsters Cafe and Bar Monsters Cafe and Bar vďaka ktorým ja vždy naše páskovanie JEDINEČNÉ po všetkých stránkach! ĎAKUJEME Claudia Sopkova Vďaka MAAD trofeje Košice MAAD trofeje Košice sme zabezpečili tie najúžasnejšie ceny a trofeje na slávnostné ukončenie sezóny 2021/2022 a tiež ŠŠK medaily pre každého účastníka ??

Jozef Talostan sa postaral o najväčšie prekvapenie – 3 metrový balónový karatista nám všetkým vyčaroval originálnu atmosféru! ĎAKUJEME!

Za originálnu tortu s logom klubu ĎAKUJEME Marike Mackovej – Bola úžasná ?

David Maroši ĎAKUJEME za profesionálnu fotogalériu ?

foto: ? @davidovepotulky DAVID MAROŠI

(c) Športová škola karate Bratislava