GRAND PRIX CROATIA 2022


ŠŠK Bratislava pokračuje v medailovej ŽATVE! 🥇🥈🥉

Cez víkend sme sa zúčastnili jubilejného 30. ročníka Veľkej ceny Chorvátska. Za účasti pretekárov z 33 krajín z celkovo registrovaných 275 clubov sa od piatku predstavilo na tatami 1767 štartujúcich.

Až neuveriteľný výsledok sa podaril nášmu klubu, keď sme s druhým najvyšším ziskom 15tich medailí (3-6-7) obsadili 10. miesto v celkovej štatistike klubov, čím sme sa bezkonkurenčne stali najúspešnejším slovenským klubom na turnaji.

Obrovská vďaka a uznanie patrí našim trénerom, ktorí od rána pomáhali s kaučovaním, rozcvičovaním a prípravou našej mladšej ŠŠK Generácii!!! Janka/Roman/Richard/Terez – Wauuu ste TOP!

Samozrejme – bez tých najlepších RODIČOV by to jednoducho nešlo 🙂 kopu zážitkov, žiadny vzduch, čisté psycho – jednoducho nezabudnuteľná samoborská atmosfera!!! A cesta domov – Gendešovci/Weinrebovci zakladajú kroniku :-))) ĎAKUJEME Vám!

Za najvýraznejšie výsledky a výkony chceme vyzdvihnúť 1. miesto Romana Hrčku v kata U21 a Braňa Bábela v kata U12 , taktiež našich „dvojmedailových“ Rebečku Okoličanyovú, Davida Gendeša, Lukáša Macka! Ale samozrejme aj všetkých ostatných medailistov aj nemedailistov – urobili ste kus práce a plno jej máme ešte pred sebou!

Úprimne nás potešil aj fakt, že sme na poslednú chvíľu dokázali zorganizovať a zabezpečiť výjazd aj s komplet novou súťažnou výbavou (pretože tá jej sa nezmestila do kufra) pre ukrajinskú reprezentantku Dariu Selivestrovu, ktorá u nás s mladšou sestrou našli „dočasný klubový domov“ a ktorá i napriek situácii dokázala zmobilizovať svoje sily a motiváciu a vybojovala cenný bronz v kumite junioriek!

GRATULUJEME!!!